İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı yapıldı

Burdur İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Burdur Vali Yardımcısı Sayın Ahmet MAİLOĞLU’nun başkanlığında yapıldı.

Toplantının başında Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yunus Emre AKALIN tarafından yapılan sunumun ardından, gündemde yer alan maddelerin görüşülmesine geçildi.

Burdur İli işgücü verileri ile 2021 yılı denetim kurulu raporlarının değerlendirildiği toplantı, Açılması teklif edilen meslek edindirme kurs tekliflerinin görüşülmesi ile devam etti.

Toplantı bir önceki kurul kararlarının değerlendirilerek, görüş ve önerilerin sunulmasıyla sona erdi.

Vali Yardımcısı MAİLOĞLU başkanlığında yapılan toplantıya, Burdur Belediye Başkanı Yardımcısı Hasan DUYGULU, İl Özel İdare Genel Sekreteri Asım ERTİLAV, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Yunus Emre AKALIN, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Salim OĞUZ, BAKA Burdur Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Mustafa YÜCE, İl Sanayi ve Teknoloji Müdürü Mehmet Yörük, Ticaret İl Müdürü Aylin Sadice CANKAR, MAKÜ Öğretim Görevlisi Doç. Dr. Osman Tuğay, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik,  Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birlik Başkanı Metin Sipahi, TİSK Temsilcisi Turan ARSLAN, Hak-İş Temsilcisi Ercan KARACA ve Türkiye Sakatlar Konfederasyonu Temsilcisi Selçuk ÖRNEK katıldı.