Vali Yılmaz, Vekil Petek ve Özçelik Birlik Vakfı’nın Programına Katıldılar

Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Milletvekili Reşat Petek, Milletvekili Bayram Özçelik Birlik Vakfı Burdur Şubesinin düzenlediği İlim İrfan sohbetlerine katıldılar.
 Birlik Vakfı Burdur Şube Başkanı Sebahattin Akkaya ve yönetiminin her hafta rutin olarak düzenledikleri birlik sohbetlerinin bu haftaki onur konuğu Vali Şerif Yılmaz olurken, programa Milletvekili Reşat Petek, Milletvekili Bayram Özçelik, İl Emniyet Müdürü Arif Çankal, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Orhan Kılıç, İl Genel Meclisi Başkanı Muzaffer bağcı, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, birlik vakfı üyeleri katıldı.
 Başkan Akkaya başta Vali Yılmaz olmak üzere katılan herkese teşekkür etti.
 Güncel konuların yanı sıra Burdur tarihinin görüşüldüğü Birlik Vakfı buluşması samimi bir ortamda gerçekleşti. Fırsat buldukça sivil toplum kuruluşlarının düzenledikleri çeşitli etkinliklere, konferanslara, buluşmalara katılmaya çalışan Vali Yılmaz, hafta sonunda katıldığı programda birlik vakfının gönül dostlarıyla bir araya geldi.
Bu tarz programların birlik beraberliğin pekişmesi, fikir alışverişinde bulunulması, değerlerimizin yaşatılması adına önemli olduğunu ifade eden Vali Yılmaz, Birlik Vakfı Başkanı Akkaya’ya düzenledikleri programlar için teşekkür etti.