Vali Şıldak’tan Hayırsever Piribaş Ailesine Ziyaret

Vali Hasan Şıldak eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte, hayırsever Sevim – Zekai Piribaş ailesine ziyarette bulundular.
 
Toplumun geniş kesimleri ile bir araya gelmeye devam eden Vali Şıldak eşi ile birlikte, Sosyal Hizmet alanında İlimize önemli bir bina kazandıran hayırsever Piribaş Ailesini evlerinde ziyaret ettiler.
 
Ziyaret sırasında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Güven ve Sevim-Zekai Piribaş Çocuk Destek Merkezi Müdürü Canan Yüksel yer aldı.
 
Piribaş Ailesi nazik ziyaretleri dolayısıyla Valimize ve eşine teşekkür ederek, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
 
Gerek eğitim, gerek sağlık alanında hayırseverlerimiz tarafından çok önemli hizmet binalarının İlimize kazandırıldığını belirten Valimiz, Sosyal Hizmetler alanında devletimizin korunması altında bulanan çocuklarımıza yönelik Piribaş ailemizin katkıları ile 2004 yılında İlimize kazandırılan yurt binasının çok önemli, anlamlı hizmetlerden biri olduğunu belirtti.
 
2004 yılında Sevim-Zekai Piribaş Kız Yetiştirme Yurt binası olarak hizmet veren, sonrasında 2013 yılından itibaren Sevim-Zekai Piribaş Çocuk Destek Merkezi olarak hizmet veremeye devam eden binanın İlimize kazandırdıkları için hayırsever aileye teşekkür etti.