VALİ ARSLANTAŞ’TAN ŞEHİT ANNELERİNE ZİYARET

Burdur Valisi Ali Arslantaş, Şehit Jandarma Er Cüneyt Şen’in Annesi Neriman Şen ve Şehit Uzm. Jandarma Hakan Aktürk’ün annesi Aysel Aktürk ve çocukları Aysel-Ahmet Aktürk’ü evlerinde ziyaret etti.

Ziyaret ettiği her iki şehit ailesi ile de yakından ilgilenerek, her hangi bir sıkıntıları ve taleplerinin olup olmadığını soran Vali Arslantaş, kapılarının her daim Aziz Şehitlerimizin kıymetli ailelerine açık olduğunu ifade ederek, hiç çekinmeden gelebileceklerini belirtti.

Değişik vesilelerle kıymetli şehit ailelerimizle bir araya gelmeye devam edeceklerini belirten Vali Arslantaş, bu toprakları bizlere vatan kılan, bayrağı ve ezanı için şehadete yürüyen Aziz Şehitlerimizin Aileleri başımızın tacıdır diyerek, ne yaparsak yapalım onlara olan borcumuzu ödeyemeyiz ancak, bizler her daim onların yanında olmaya, Devletimizin yakın ilgi ve alakasını hissettirmeye devam edeceğiz dedi. 

Ayrıca bugün Vali Arslantaş’ın talimatıyla, İl Merkezinde kamu kurum ve kuruluşlarının yöneticileri, İlçelerde Kaymakamlar ve ilçe müdürleri tarafından bütün Şehit Aileleri ve Gaziler ziyaret edildi. 
 
Vali Arslantaş’a ziyareti sırasında İl Genel Meclis Başkanı Murat Akbıyık eşlik ederken, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Güven ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Yarar’da ziyaret sırasında hazır bulundular.