VALİ ARSLANTAŞ, VATANDAŞLARIN SORUNLARINI DİNLEDİ

Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş, Halk Toplantısı kapsamında bir araya geldiği Vatandaşların talep ve sorunlarını dinledi.

Pandemi tedbirleri dolayısıyla bir süreliğine ara verildikten sonra, “Kontrollü Sosyal Hayat” sürecine geçilmesiyle birlikte yeniden yapılmasına karar verilen “Halk Toplantıları” kapsamında Vali Arslantaş Burdur’da ilk toplantısını yaptı.

Bir araya geldiği vatandaşların talep ve sorunlarını tek tek dinleyerek not alan Vali Arslantaş, kamu hizmetlerinin yürütülmesinde bütün kurumlar olarak vatandaş memnuniyetini esas alan, çözüm odaklı bir anlayış içerisinde için çalışacaklarını vurguladı. 

Mısırlılar Evinde yapılan Halk Toplantısında, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Asım Ertilav, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Ramazan Erdim, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Yarar, Burdur 1. ve 2. Organize Sanayi Bölgesi Temsilcileri hazır bulundu.

Bundan sonrada belirlenen günlerde yapılmaya devam edecek Halk Toplantılarına katılmak isteyen vatandaşlar Valilik Açık Kapıya müracaat edebilecekler. Toplantı günü, yeri ve saati ile ilgili Açık Kapı Görevlileri, toplantı öncesinde Vatandaşları arayarak bilgilendirecekler.