TUĞBA YURT’DAN MUHTEŞEM KONSER

Burdur Belediyesi Burdur Gölü’ne dikkati çekmek amacıyla bir takım etkinlikler kapsamında düzenlediği Göl Festivali’in 2 gününde 21.09.2018 Cuma akşamı Konser gerçekleştirildi. Başkan Ercengiz, “Büyük şehirlerde ne varsa ilimiz Burdur’da olacak bugün büyük bir ismi daha konuk ettik her dönem daha büyük  isimleri konuk ederek burdur gölünün kurumasına karşın önlem alınması için ilgi toplayacağız.”dedi.

Burdur Belediyesi tarafından, kuruma tehdidi altındaki Burdur Gölü’ne dikkati çekmek amacıyla düzenlenen Göl Festivali’in 2 gününde ünlü şarkıcı Tuğba Yurt’u hayranları ile buluştu.

 

Ünlü şarkıcı Tuğba Yurt, Burdur Özgürlük ve Demokrasi meydanında (Şeker Meydanı) konser etkinliği ile Burdur’lu sanat severler ile buluştu ve en güzel şarkılarını sevenleri ile seslendirdi. Türkiye’nin ünlü şarkıcısı Tuğba Yurt, Burdur’lu gençlere unutulmaz bir gece yaşatan ünlü sanatçı eğlence Burdurluların gönüllerinde adeta taht kurdu.

Tuğba Yurt, en güzel şarkılarını kendisini dinlemeye gelen Burdur’lular için seslendirirken, “Aşk Sanmışız”, “Güç Bende Artık”, “Oh oh”, “Ağır Yaralı” ve “Sakin ol” gibi sevilen şarkılarıyla gençlere müzik dolu bir konser gecesi yaşattı.

Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz eşi Hülya Ercengiz Hanımefendi, CHP Merkez ilçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan, CHP il ve Merkez yönetimi, Belediye meclis üyeleri, Partililer ve çok sayıda vatandaş ve gençler katıldı.