STOK’İS BURDUR’UN PRESTİJİ OLDU

Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim SOLAK’a ait olan Stok’is Gıda İnşaat Pazarlama Ltd. Şti. Türkiye’nin en büyük 500 şirketi içerisinde yer aldı.

Fortune Türkiye Dergisi ile CRIF’in ortak çalışmalarıyla belirlenen Türkiye’de imalat, ticaret, hizmet ve inşaat sektörlerini kapsayan   FORTUNE 500 – 2018  ‘Türkiye’nin En Büyük 500 Şirketi’ araştırması 2018 yılı verilerine göre; Burdur’da faaliyet gösteren Stok’is Gıda İnşaat Pazarlama Ltd. Şti. listede 414’üncü sırada yer alarak Burdur’un prestiji oldu.

** Dünyada 120 ülkede 5 milyonun üzerinde bir okur kitlesine sahip olan Fortune, dünyanın en çok danışılan, en çok alıntı yapılan ve en çok ödül alan iş dünyası dergisi. Fortune, yayınladığı haberlerin doğruluğu, derinliği, analitik yönlerinin öne çıkışıyla tüm dünyada iş, finans ve teknoloji dünyası için bir referans olarak kabul ediliyor.

Sağladığı kredi bilgi ürünleri, hizmetleri ve çözümleri ile finansal ve ticari kuruluşlar ile tüketicilerin karar alma süreçlerine hızlı ve etkin bir şekilde destek olmayı hedefleyen CRIF,  bugün 50’den fazla ülkede 6.300’ün üzerinde banka, kredi birliği, finansal ve finansal olmayan kuruluşa hizmet veriyor.