Seçim Güvenliği Toplantısı yapıldı

24 Haziran 2018 Pazar günü birlikte yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim’inin ilimiz genelinde huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleştirilmesi amacıyla Vali Hasan Şıldak başkanlığında toplantı yapıldı.

Toplantıya Vali Hasan Şıldak yanı sıra Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı ve Siyasi Partilerin İl Başkanları katıldı.

Valilik Toplantı Salonunda gerçekleşen toplantıda, daha önceki seçim dönemlerinde olduğu gibi, bu seçim döneminin de huzur ve esenlik içinde geçmesi, vatandaşımızın hür iradesinin en sağlıklı şekilde sandığa yansımasının sağlanması için alınması gereken tedbirler görüşüldü.

Vali Şıldak toplantının sonunda huzur şehri olarak bilinen İlimizde, bütün vatandaşlarımızın, siyasi partilerimizin ve basınımızın duyarlı yaklaşımı ve seçim sürecinde görev alacak tüm personelin göstereceği hassasiyetle Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile 27. Dönem Milletvekili Genel Seçim’inin ilimizde sorunsuz, huzur ve güven ortamı içerisinde gerçekleşmesini sağlayacaklarını ifade etti.