SAY’DAN YAŞLILARA YAPILAN SAYGISIZLIĞA TEPKİ

Bizleri bugünlere ve geleceğe hazırlayan yaşlılarımızı kırmayalım Corona virüsü sebebi ile 65 yaş üstü insanlarımıza sokağa çıkma yasağı geldi ilk günler onlara zor geldi. Bu açıdan bilinçli bilinçsiz Sokaklarda gördüğünüz yaşlı insanlara laf atarak incitmeyelim sosyal medya hesaplarından dalga geçer gibi yorumlardan kaçınalım.
 
Burdur Belediye Başkan yardımcısı Ali Sayı’ın sosyal medya hesabı üzerinden yaşlıları düşünerek yapmış olduğu yorum takdir edilir.  Say son günlerde yaşlılara yapılan saygısızlığın haddini aşması üzerine tepki gösterdi. Sosyal medya hesabı üzerinden, Yaşlılara saygısızlık yapılmasını ve mahçup edilmesi asla kabul etmeyeceklerini bu tür davrananlar olduğu taktirde vatandaşlardan 153 nolu Belediye ihbar hattını aramalarını istedi.
 
Burdur Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say, Yaşlılarımıza saygısızlık yapılması ve mahçup edilmesi kesinlikle kabul edilemez . Burdur Şehir Merkezimizde bu tür davranışlara maruz kalan Vatandaşlarımız için 153 nolu Belediye ihbar hattımıza ulaşmanızı ve özellikle benim şahsımın da haberdar edilmemi not düşmenizi rica ederim . Unutmayalım ki Atalarımız olmasa biz olmazdık !” dedi.