“SADECE CHP’Lİ BLD. OLDUĞU İÇİN GÖRMEZDEN GELMEK..!”

Olmadı Bayram Bey olmadı! 

Olağanüstü günlerden geçerken dünyanın dört bir yanından salgınla ilgili olumsuz haberler gelirken bizler can derdine düşmüş sorumluların ağzından çıkacak her sözü dikkatle dinlerken siz kalkmış Burdur’da kriz yönetimi ile ilgili kendi il başkanınıza teşekkür ederken sadece CHPli diye Burdur Belediyesi’ni yok sayıyorsunuz.

Çoğu Belediye henüz hiçbir şey yapmadan dezenfeksiyonlara başlayan toplu yaşam alanlarını takip eden fırınlarda pazarlarda ve birçok alanda çalışmalar yapıp 65 yaş üzerine evinde hizmeti başlatan Belediyemizi yok saymak BURDUR İLİ’nin milletvekili olarak size hiç yakışmadı.

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz birlik beraberlik ve sorumluluk mesajlarının yanında sahada da etkin mücadele verirken bu haksızlığı sadece Ona değil Belediye emekçilerine de yaptınız.

Sadece Burdur Belediyesi değil ilçelerde çalışan AK Parti’li Belediyelere MHP’li Belediyelere de haksızlık yaptınız.

Avrupa’da yaşamış birisi olarak Alman Tvleri ve basını takip ediyorum, inanın şu anda ne siyasetin ne de siyasetçilerin esamesi okunmuyor. Sadece virüs salgını ile ilgili sorumlular ve devlet başkanları konuşuyor kimse yarın yapılacak seçime yatırım peşinde değil. Siz görmek istemeseniz de halk belediyemizin çalışmalarını görüyor ve takdir ediyor.

Bu ayrıştırıcı söylemleri bir an evvel bırakın da bu zor günleri birlik beraberlik içinde atlatalım. Ben başta Burdur Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz olmak üzere tüm ilçe ve belde belediye başkanlarımıza ve gece gündüz demeden bizler için çalışan tüm belediye emekçilerine teşekkür etmek istiyorum. Tabi ki koordinasyonda başta İlimiz Valisi ve tüm sorumlularana ve fedakar sağlık çalışanlarını da unutmadan.

Virüs salgını illaki bitecek önemli olan birlik beraberlik.