“Olmadı Sıdıka Başkan olmadı!”

 
Olmadı Sıdıka Başkan olmadı!
 
4 yıldır yürüttüğün köy köy gezip “şalvar giyip” oy istediğin partine örgütüne yapılır mıydı bu açıklama. 
 
Sen ne yaptın neden böyle bir şey yaptın anlamadım.
 
Zaman su gibi akıp gidiyor ama insanların içinden söylenmiş kötü söz çıkmıyor. Demek ki kapı kırmalar örgütten kovmalar saç başa kavgalar sonunda barış başkan ve ekibine de haksızlık etmişsiniz.
 
Sizin aranızdaki gerginliği Ali Başkanı da yanınıza taraf yaparak çözmeye çalıştınız. Ali Başkan dört yıl boyunca size açıktan destek olurken genel başkanın sözünü hatırlamadınız hatırlatmadınız. Milletvekili arkanızda durmuş olsaydı doğru mu yapmış olacaktı?
 
Partiden ak saçlılar gitsin dediğini iddia ettiğiniz başkanın bu örgüte daha fazla genç lazım bizler de yaşlanıyoruz gençleri bu örgüte getirmeliyiz kazandırmalıyız dediğini neden söylemediniz? Madem ak saçlılar çok kıymetliydi, Atatürk Mahallesi delege seçimlerinde bu partinin ak saçlıları olan eski belediye başkanı Nejdet İlgünü il başkanları Süleyman Solmazı Kazım Aksözü Mehmet Öztürkü sizin il başkanınız Osman Gökü ilin milletvekili Mehmet Gökeri neden yazmadınız?
 
Evlatlarınız AKP çadırına gittiğinde kol kırılıp yen içinde kalırken aradan geçen zaman içerisinde Başkan bunları konu etmemişken siz dün duymayana da duyuruyorsunuz bunun farkına varmadınız mı?
 
İzzet Başkan abla kardeş gibi başladığı süreçte sizlerin bütçesini dahi ayırmışken sonunda onunla da kötü oldunuz. Partinin aracını dahi sokağa konu etmeye ayıp etmediniz mi? Reklam panolarına “merkez ilçe örgütü” diye kutlama mesajı örgüt terbiyesine uygun muydu?
 
Partinin milletvekiline belediye başkanına il başkanına iki dönem yaptığınız ilçe başkanlığını bir dönem daha yapma uğruna bu kadar haksızlık yapmaya değer miydi?
 
iki dönem boyunca onca yaptığın fedakarlığa rağmen bir defada her şeyi bitirmeye değer miydi?
 
İl Başkanının babasının da bu örgütün geçmiş dönem il başkanlarından olduğunu hiç hatırlamadan mı bu iftirayı atanlara inandınız?
 
Sonunda acımasızca ferit çelikbaş’ı da önceki seçimlerde yanınızda olduğu halde bir seçim uğruna partinin haini ilan etmek size yakıştı mı?
 
Hani sonunda her şeyi ters getirip dağıtıp giderken maalesef YIKILDIN Sıdıka Başkan
 
Hem de 4 değil bir ömürlük örgüt emeğini yıkıp giderek YIKILDIN Sıdıka Başkan!
 
Hasan Hüseyin’in şiirinde olduğu gibi bir gidip bin gelemeyecek bir yola girdiniz!
 
Bana kalırsa yarın bir basın açıklaması daha yapıp seçme ve seçilme gününde (sizi seçip ilçe başkanı yapan kırdığınız kalpleri) üzdüğünüz insanların gönlünü alabilirsiniz yoksa bugün sosyal medyadan gördüğüm üzere birçok örgüt üyesinin tepkisini çektiniz.
 
Kısacası bizleri üzdünüz siz YIKILMADINIZ belki ama bizi YIKTINIZ!!!