OKUL SPORLARI YILDIZLAR VOLEYBOL GRUP BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASI SONA ERDİ

Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde gerçekleştirilen 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar (Kız-Erkek) Voleybol Grup Birinciliği yarışması 07-09 Mart 2019 tarihleri arasında Spor Lisesi Hüsnü Bayer Spor Salonu ve İstiklal Yerleşkesi Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Spor Salonu’nda yapılan müsabakalar ile sona erdi.

Sporcuların fair-play içerisinde yüksek tempoda mücadele ettiği Okul Sporları Yıldızlar (Kız-Erkek) Voleybol Grup Birinciliği yarışması 12 ilden yaklaşık 250 sporcunun katılımıyla gerçekleştirildi.

Müsabakaların sonunda kızlar kategorisinde Manisa Şadi Turgutlu Ortaokulu, Antalya Mecdude Başakıncı Ortaokulu ve İzmir Bayraklı Özel Öbek Boğaziçi Ortaokulu, erkekler kategorisinde Antalya Özel Bahçeşehir Alanya Ortaokulu, İstanbul Yeni Bosna Fatih Ortaokulu ve Denizli Hürriyet Ortaokulu gruplarında birinci oldular.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen ödül töreninde dereceye giren sporculara ödülleri Gençlik ve Spor İl Müdürü Orhan Kemerkaya, Okul Sporları ve Spor Şube Müdürü Mustafa Kemal Sever, Voleybol Federasyonu İl Temsilcisi Resul Ay, gözlemci ve antrenörler tarafından verildi.