OĞUZHANSPOR OYUNCULARINDAN POLİSLERE ZİYARET!

Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Futbol takımı oyuncuları, 4-10 Nisan Polis Haftası ve 10 Nisan Polis Günü münasebetiyle Bucak İlçe Emniyet Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Bucak Bld. Oğuzhanspor Kulübü Başkanı Hüseyin Çetiner,Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Turgut, teknik direktör Ali Postacı ve yardımcıları ile futbolcuların katıldığı ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya’yı makamında ziyaret ettiler.
Futbol sezonu boyunca her hafta stadta fedakarca görev yapan polislerin bu özel günü ve haftasını kutlamak, onlara teşekkür etmek için ziyaret gerçekleştirdiklerini belirten Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya’ya taraftar atkısı hediye etti.
Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Müdür Çatalkaya, ilçemizin güzide takımı Oğuzhanspor’un başarılı olması için destek vermeye devam edeceklerini belirtti. Çatalkaya, “Futbol, toplumumuz tarafından çok sevilen bir spor dalı. İlçemizde de bu aynı. İlçede yaşayanların hep birlikte üzülüp hep birlikte sevinmelerine sebep olanlardansınız. Sporun dostluk,kardeşlik içinde yapılması halinde, biz emniyet güçleri olarak saatlerce statta beklemeye razıyız. Ziyaretiniz için de teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
Ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.