“NİHAYET ÖZLEDİĞİMİZ TABLO GERÇEKLEŞTİ”

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur,da uzun zamandır özlenen ve beklenen görüntüler sahalara yansımaya başladı. 
 
Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, İl Başkanı İzzet Akbulut ve Merkez ilçe Başkanı Serkan Şimşek birlik ve beraberlik içinde sahalara indiler.
 
Başkan İzzet Akbulut göreve geldiği ilk gününde partilileri üzen konulardan biri olan parti içinde huzursuzlukların nedenini araştırıp ve canla başla mücadele ederek birlik ve beraberliği sağlamış görünüyor. Şubat ayında yapılacak İl Kongre seçimlerine az bir süre kala delege ve partililere ziyaretlerde bulunurken olası bir erken seçim için sahaları da boş bırakmıyor. Parti içinde ve halk içinde sayılan ve sayılan başkanın CHP Burdur için en büyük kazançlardan birisi olduğu partililer içinde kabul gördüğü kesin. 
 
Gelelim Cumhuriyet Halk Partisi Burdur ve Türkiye genelinden tanınan Milletvekili Dr. Mehmet Göker,e partisinin verdiği görevleri yerine getirmek için genelde illerde çalışmalarını sürdürürken her fırsata Burdur esnafın emekçilerin ve vatandaşların sorunlarını çözmek için gece gündüz çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşların kendilerinin bazı sorunlarını çözemedikleri durum halinde CHP’li vekile her zaman ulaşabilme imkanı oluyor haftanın 7 günü ve 24 saati vatandaşlar telefon ile Vekil Göker’e ulaşmak da zorluk çekmiyorlar.
 
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i soracak olursanız zaten, Vatandaşların gönlüne giren başkana daha ne diyebiliriz ki. Sadece şunu diyebilirim her zaman partililerini ön planda tutan Başkan Ercengiz, siyasi görüşü ne olursa olsun tarafsız kalmasına özen göstermesi, Halk içinde hangi siyasi görüşten olursa olsun vatandaşlardan yoğun ilgi görmesine neden oluyor.
 
Merkez ilçe Başkanı Serkan Şimşek’i soracak olursanız şahsen tanıdığım için samimi duruşu ve açık sözlü olduğunu diyebilirim. Zaman içinde başkan Şimşek’i daha yeni yeni tanıyan partililer onun azimli çalışmasını ve partinin başarısı için azimli çalışmalarını görecekler.
 
Şimdi Bugünkü ziyaretlere de değinelim sonra köşemize çekilelim gündemi takip edelim 🙂
 
Bugün ilk defa uzun zamandır aradığımız ve göremediğimiz birlik içinde ziyaretlerin gerçekleştiğini gördük. Milletvekili Dr. Mehmet Göker, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut ve CHP Merkez İlçenin yeni çiçeği burnunda Başkan Serkan Şimşek ile birlikte ticaretin ve tarım hayvancılık odalarının patronlarını ziyaret ettiler.
 
Ziyarete ilk olarak Ticaret Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik’ten başlayan heyetin öncelikli gündemi Burdur ekonomi ve sanayisi oldu. Sonrasında Burdur Ticaret Borsası Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp’i ziyaret eden grup burada da Burdur Hayvancılık ve tarımı üzerine yaşananları görüştü.