MV. Özçelik’in Ramazan Bayramı Mesajı

AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik, Ramazan bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Burdur Milletvekili Bayram Özçelik mesajında, bu Ramazan Bayramı’nın biraz buruk geçmesine rağmen, milletçe birlik ve beraberliğimizin artmasına vesile olduğuna vurgu yaptı. Türkiye’nin salgınla mücadelesinde başarısından da söz eden Milletvekili  Özçelik; “Mübarek Ramazan Ayını geride bırakırken, yeni bir bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünya genelinde yaşanan ve ülkemizde de görülen Covid-19 salgını nedeniyle bu bayramı milletçe biraz buruk geçireceğiz.

Ülke olarak, AK Parti Hükümetlerimizin sağlık alanında yaptığı yatırımlarla pandemi sürecini son derece başarılı yönettik. 90’a yakın ülkeye tıbbi yardım ve ekipman desteğimizle ülkemizin insani değerlerini dünyaya bir kez daha gösterdik ve bunların da karşılığını almaya başladık.” dedi.
Bu süreçten güçlü biçimde çıkılacağına inandığını ifade eden Milletvekili Bayram Özçelik, “Salgın nedeniyle bugüne kadar bildiğimiz tüm yaşam biçimleri sekteye uğrasa da millet olarak birlik-beraberliğimizin ve dayanışma duygularımızın çok daha güçlendiğine inanıyorum. Devletimiz ve milletimiz el ele vererek bu mücadeleyi son derece başarılı bir şekilde yürütmektedir. Normalleşme için de çalışmalar sürmektedir. ” Diye konuştu.

Milletvekili Bayram Özçelik mesajının devamında “Ancak şimdi, biraz daha sabır göstermeliyiz. Bayramda, ülkemiz genelinde uygulanan sokağa çıkma yasağına harfiyen uyup, sosyal hareketliliği sıfırlayarak, salgınla mücadelede hızla sonuca yaklaşacağız. Evde kaldığımız bu bayramda, teknolojik imkanlarla yakınlarımızla ve sevdiklerimizle bayramlaşmayı tercih edeceğiz. İnanıyorum ki, birbirimize kavuşacağımız, kucaklaşacağımız günler yakındır.

Bu duygu ve düşüncelerle başta siz kıymetli Burdur’lu hemşehrilerim ve tüm İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyor, daha güzel günlere kavuşabilme umuduyla huzur, sağlık, mutluluk ve esenlik diliyorum.” Dedi.