MV. ÖZÇELİK’DEN ÖZCAN’A CEVAP GECİKMEDİ

Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, CHP’li Belediye Başkanlarının Burdur da bir araya geldiğinde, Toplantıda soru cevap bölümün de bir gazetecinin sorusu üzerine Özcan “Yıllarca Sayın Özçelik ile birlikte çalıştık. Özçelik’in siyasi anlayışı yardımcı olmak değil engellemek üzerine” sözlerine Özçelik’ten cevap geldi.

AK Parti Milletvekili Bayram Özçelik sosyal medya hesabı üzerinden şu sözlere yer verdi;

MÜFTERİ CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI BURDURDA ŞAHSIMA SALDIRMIŞ :

Burdur Belediye Başkanının Davetlisi Olarak ilimizde CHP’li İl Belediye Başkanları Toplanmışlar.

Toplantıda Burdur Belediye Başkanından Cesaret Alarak Maksatlı Soru Soran Gazeteciye Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan : “Bayram Özçelik’in Burdur İçin Talihsiz bir vekil olduğunu ve Ali Orkun’un işinin zor Olduğunu ve Belediyenin Hizmetlerini Engellediğini” Söyleyerek, Kendisine Yakışır Nezaketsizce Cevap Vermiştir.

1-Her Burdur’a Gelen CHP’li Parti Yöneticileri Neden Şahsıma Saldırıyorlar ve Saldırtılıyorlar,Muharrem İnce Geldi Saldırttılar,CHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın Milletvekili Bülent Tezcan Geldi Konuşmalarında Saldırttılar.

2-Kendisi CHP İçerisinde Hizipçilikle Bilinen ,Bolu’da Belediyeden Çıkardığı İşçilerin Ailelerinin Beddualarını Alan Birisi Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu İçin Lüzumsuz,Gereksiz Birisine, Şehrimde Dil Uzattırılır mı ?

3-CHP’li Burdur Belediyesinin Hangi Yatırımlarını Engelediğimi Açıklamaya Davet Ediyorum.Açıklayamazlarsa Hem Bolu Belediye Başkanını,Hem Burdur Belediye Başkanını MÜFTERİ İlan Ediyorum.