Müteahhitler’den çözüm odaklı ziyaretler

Burdur Müteahhitler Derneğinin ziyaretleri sürüyor. Akdeniz Elektrik ile  görüşme yapan yönetim en kısa sürede diğer kurumları da davet ederek sorunları masaya yatırıp ortak çözümler üzerinde çaba harcayacak.

Burdur Müteahhitler Derneği bir yandan kurumlarla olan ziyareti yaparken bir yandan da üye ziyaretlerine hız verdi.. Dernek, Burdur’un renkli simalarından işadamı Mustafa Taştekin ve Ertan Kaynarı ziyaret ederek üyeliklerini aldı.  Mustafa Taştekin, “dernek yoluyla daha güçlü oluruz .Sizleri kutluyorum” diye konuştu. Ertan Kaynar ise “ hayatım hep örgütlü olmakla geçti. Geç kalmış bir oluşum hep birlikte güzel işlere imza atarız” dedi.

Burdur Belediyesi İmar Müdürü Mustafa Bozkurt’la birlikte olan yönetim, sorunların çözümünde ortak hareket etme konusunda ilke olarak anlaştılar. Müteahhitlerden istenen bazı evrakların sadeleştirilmesi konusunda fikir birliğine varıldı.

Müteahhitler Derneğinin sonraki ziyareti Burdur Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş  İl Müdürü Oğuz Özcandan ve Şebeke Operasyonlar Yöneticisi Özgür Bulut oldu.

Kurumlar aynı masada çözüm üretecek

Uzun süren  toplantı da Akdeniz Elektrik  uygulamaları masaya yatırıldı. Burdur Müteahhitler  Derneği Başkan Yardımcısı Hasan Güraksu, Müteahhitlerin her kurumla yaşadığı sorunları bir masada toplanarak çözüm bulalım teklifine  Müdür Özcandan” Çok memnun olurum istediğiniz bir tarihte ev sahipliğini üstlenirim” dedi.

Dernek bu kapsamda Burdur Belediyesi, Elektrik Mühendisleri Odası, Akdeniz Elektrik, Torosgaz, Türk Telekom ve Yapı Denetim yetkilisi nin de hazır olacağı bir toplantı tarihi belirleyecek