Kaftancıoğlu Haberi alır almaz Ordu’ya gitti

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun anne ve babası koronavirüse yakalandı. Acil olarak memleketi Ordu’ya giden Kaftancıoğlu’nun ailesi yapılan kontroller sonrası Ankara’ya sevk edildi.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun anne ve babası koronavirüse yakalandı. Haberi alır almaz acil olarak memleketi Ordu’ya giden Kaftancıoğlu’nun ailesi yapılan kontroller sonrası Ankara’da hastaneye sevk edildi. 

Gelişmeleri ise CHP İstanbul İl Başkanlığı Basın Danışmanı Can Poyraz, sosyal medya hesabından duyurdu. 

Poyraz ayrıca Kaftancıoğlu’nun anne ve babasının Ordu’dan Ankara’ya sevk edileceğini açıkladı. 

Poyraz’ın paylaşımı: ”İl Başkanımız Dr. Canan Kaftancıoğlu’nun annesi Ayten hanım ve babası İhsan bey Covid-19’a yakalanmıştır. Başkanımız durumlarını takip etme amaçlı sabah saatlerinde memleketi Ordu’ya gitmiştir. Doktorların aldığı karar doğrultusunda Ordu’dan Ankara’ya sevk işlemleri başlamıştır.”

KAFTANCIOĞLU’NDAN FAHRETTİN KOCA’YA TEŞEKKÜR

Canan Kaftancıoğlu da sosyal medya hesabından bir mesaj paylaştı. 

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın anne ve babası ile yakından ilgilendiğini belirten Kaftancıoğlu, bakan Koca’ya teşekkür etti.

Kaftancıoğlu şu ifadeleri kullandı: ”Anne ve babamın COVİD-19 hastalığı sırasında ilgi ve desteğini esirgemeyen Sağlık Bakanı Sn.Fahrettin Koca’ya çok teşekkür ederim Sağlık Bakanlığı yetkilileri, Ankara Şehir ve Ordu Umut Hastanesinin tüm sağlık emekçilerine Dr.İhsan Bey ve Dr.Serkan Bey şahsında sonsuz teşekkürler.”