İTTİFAK ORTAKLARI DURMAK BİLMİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi ve İttifak ortağı İyi Parti 31 mart yerel seçim çalışmaları ortaklaşa işbirliği ile çalışmaları sürüyor. Başkan Ercengiz, ” Ucuz kasaba siyasetine değil halkımızın sesine kulak veriyoruz.” dedi.

Bugün Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, Belediye Başkan yardımcısı Ali Say, Burdur Belediye Meclis üye adayları, İyi Partili ve CHP’li vatandaşlar ile birlikte söz verdiği gibi tüm Burdur’u adım adım hesap veriyorlar.

Küçük Sanayi esnafını da unutmayan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, esnaflar ile tek tek selamlaştı. Ziyaretleri sırasında esnaflar ile de sıcak diyaloglar kuran Başkan Ercengiz, özel olarak görüşmek isteyen vatandaşları da kırmadı, onlarla da tek tek görüştü.

Başkan Ercengiz, “Örgütümüz ve İttifak ortağımız İyi Partili arkadaşlarımızla birlikte Küçük Sanayi Sitesi esnaflarımızı tek tek ziyaret ederek sohbet ediyoruz. Sıcak çaylarının kahvelerinin yanında güleryüzle karşılamalarından ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz. Geziyoruz ve karnemizi istiyoruz. “söz verdiğimiz gibi” tüm Burdur’u adım adım gezip hesap veriyoruz. Ucuz kasaba siyasetine değil halkımızın sesine kulak veriyoruz.” dedi.