İLÇE BŞK. AY’DAN AK PARTİ İLÇE BŞK. ÇETİNKAYA’YA TEPKİ

CHP Yeşilova İlçe Başkanı Ferdi Ay’dan AK Parti Yeşilova İlçe başkanı Ercan Çetinkaya’ın açıklamasına tepki gösterdi, Toki projesine başlanacak ve kayıt alınacaksa Yeşilova Belediyesi kanalıyla olmasını ve partiler üstü olmalıdır dedi.
 
 
AK Parti Yesilova İlçe Başkanı Ercan Çetinkaya 11 Ekim tarihli açıklamasında “Ak parti ilçe başkanlığı olarak Yeşilova ilçemizde toki yaptırmak istiyoruz yerimiz sanayi sitesi üstünde bulunan 239 bin m2 tokiye devredilen arsamızda halkımızın isteğiyle toki Evleri yaptırmak istiyoruz müracatlar 14.10.2019 tarihinde kaymakamlık makamında kayıtlar başlayacak” demişti.
 
Bunun Üzerine Bugün CHP’li ilçe Başkanı Ferdi Ay, Halkın İstediği doğrultusunda bir Toki projesine başlanacaksa be kayıt alınacak ise bunun Yeşilova Belediyesi kanalı ile olmasını ve üstü olmamalı bir siyasi partinin yönlendirmesiyle böyle bir işe başlanıyorsa bu iş başlamadan biter dedi.
 
İlçe Başkanı Ferdi Ay, “Halkımızın isteği doğrultusunda bir Toki projesine başlanacak ve kayıt alınacaksa Yeşilova Belediyesi kanalıyla olmalı, partiler üstü olmalıdır. Eğer ki bir siyasi partinin yönlendirmesiyle böyle bir işe başlanıyorsa bu iş başlamadan biter. Bu bebek doğmadan ölür. Bu girişime bu şekilde ortak olan kamu görevlileri de bu hususta atacağı adımları bu çerçevede değerlendirmelidir. Kamuoyunun bilgisine sunulur.” ifadelerine yer verdi.