HALK ARENASI BURDUR’DA GÜNDEM YARATTI

Halk TV’de ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran, Türkiye’nin en güvenilir kişisi Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu ‘Halk Arenası’ bu hafta yine gündemi belirliyor. Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonun’da sevenleriyle buluşan Halk Arenası’na halktan her hafta olduğu gibi yine büyük bir ilgi vardı.

Burdur Şeker Meydanı’ndan gerçekleşecekti  hava şartların uygun olmaması nedeni ile Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in talimatı üzerine 25 Mayıs 2018 Cuma (dün) Saat:21.00’de Burdur Belediyesi Konferans ve Sergi Salonuna alınarak orada gerçekleşti.

Türkiye’nin en güvenilir kişisi soruşturmacı gazete­ci Uğur Dündar’ın reyting rekorları kıran programının bu haftaki bölümü yine yıllarca unutulmayacak şekilde yine gündeme bu sefer damgasını Burdur’dan vurdu. Milli Mücadele’yi, Cumhuriyet’i ve Atatürk’ü en iyi anlatan cesur tarihçi yazar Sinan Meydan, İYİ Parti İzmir Milletvekili adayı Prof. Dr. Şengül Hablemitoğlu ve gazeteci – yazar İsmail Saymaz’ın açıklamaları seyirciyi ve ekran başındaki Halk TV takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

Başta Burdur Belediye Başkanı Ecz. Ali Orkun Ercengiz olmak üzere CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan, Yeşilova ilçe Başkanı Ferdi Ay, CHP Kadın Kolları başkanı Zinet Gezer, Merkez İlçe Kadın kolları Fatma Çalışkan Gerçeker, CHP İl Genel meclis üyesi Nurettin Korkmaz, Belediye meclis üyeleri, CHP İl ve Merkez yönetimi, partililer, sivil toplum örgütleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.