ERCENGİZ AİLESİ VATANDAŞIN YANINDA

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz in eşi Hulya Ercengiz ihtiyaç sahibi vatandaşları unutmadı. CHP Burdur Kadın Kolları başkanı Zinet Gezer ve yönetimi ile birlikte hayırseverlerin bağışladığı ayakkabıları ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.
 
Dünya geneline yayılan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını, Avrupa ülkelerinde de ve Türkiye’de hayatı etkilemeye devam ediyor.
 
Burdur Belediyesi 65 yaş üstü vatandaşların taleplerini yerine getirmek için seferber olmaya devam ediyor yaşlı vatandaşların gıda ve ilaç alışverişini yapıyor, talep edenlerin esnafların iş yerlerini vatandaşların evlerini dezenfekte ediyor. Yardıma muhtaç yaşlılara her konuda yardım elini uzatıyor evet bunları Başkan Ercengiz’in talimatları ile gerçekleşiyor.
 
Her ne kadar çalışmalarından rahatsız olan kesim varsa siyasi anlamda başkan kulak asmadan vatandaşa hizmet etmekte kararlılıkla yoluna devam ediyor.
 
Bütün bunları yapılırken işin daha güzel tarafı eşine destek olan, Hülya Ercengiz hanım boş kalmıyor o da virüs salgınının meydana çıktığından buyana hiç durmadan halkın içinde ve Vatandaşların sorunlarını dinleyip tek tek not alıp bu sorunlarını ve taleplerini başkan Ercengiz’e iletiyor.
 
Dün Burdurlu Gönüllülerin verdiği ayakkabıları, ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı. CHP Burdur Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer ve Kadın Kolları ile birlikte mahalleri ziyaret etti. Hülya Ercengiz, “Burdurlu Gönüllü Hemşehrilerimizin verdiği ayakkabıları , ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırmak için bu gün CHP Burdur Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer ve Kadın Kollarımız ile birlikte mahallerimizi ziyaret etmeye başladık. Allah kabul etsin.” dedi