CHP’Lİ KADINLAR VATANDAŞA UMUT IŞIĞI OLUYOR

Siyasi parti gözetmeden HİÇ BİR VATANDAŞI AYRIŞTIRMADAN, Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Başkanlığı Burdur’lu  kadınlara umut ışığı olmaya devam ediyor.

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler kapsamında sahayı hiç boş bırakmayan CHP’li kadınlar çalışma temposunu arttırarak tüm mahallerde yerel seçimleri için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

CHP Burdur Kadın Kolları, yaptıkları mahalle ziyaretleri yanı sıra, evlere de nokta ziyaretlerinde bulunup, hasta, engelli ve yaşlı ziyaretleriyle de vatandaşları yalnız bırakmıyorlar.

CHP Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer, Ali Orkun Ercengiz’in eşi Hülya Ercengiz hanımefendi ve kadın kolların ve CHP’li kadınların da katıldığı ziyaretlerde, vatandaşlar CHP’li kadınları büyük bir ilgiyle karşılıyor.

Burdur’un her mahallesinde mahalle ve ev ziyaretleri gerçekleştirerek Burdur Belediyesinin icraatlarını anlatıyor.  31 Mart yerel Seçimlerinde özellikle kadınların desteğini arkasına almak isteyen CHP Kadın Kolları, önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimlerde de hiç durmadan aralıksız çalışıyor. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in Broşürlerini dağıtımının ardından ev ziyaretlerine misafir oldukları evlerde Başkan Ercengize destek arıyor.

Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer, “Burdur Belediyesi olarak bizlerin elimizden gelen tüm imkanları vatandaşlarımıza ve bakıma muhtaç insanların ihtiyaçlarını karşılamayı bir görev olarak görüyoruz. Vatandaşlarımızın ve bakıma muhtaç insanların bizlerden herhangi bir ihtiyaçları olursa sadece biz buraya geldik diye şu an değil istedikleri her zaman bizlere söyleyebilirler.” dedi.

Hülya Ercengiz hanımefendi ise, “Hiç bir vatandaşımızın hatırını sormadığımız çalmadığımız kapı kalmayacak, derdini dinlemediğimiz vatandaş kalmayacak. Kadın kolları olarak, gevşemeden, rehavet içinde olmadan, yılmadan, yorulmadan, bıkıp usanmadan 24 saat halkımız için çalışacağız”diye belirtti
Çalışmalara Burdur Belediye Başkan Yardımcısı Ali Say’ın eşi Oben Sezen Sanlı Say hanımefendi ve Belediye Meclis Üyesi ve adayı Ayfer Hıncal, Kadın Kolları yönetimi ve partili kadınlar eşlik ettiler.