CHP’Lİ BELEDİYE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMINI KUTLADI

30 Ağustos Zafer Bayramı, Burdur Belediye Bandosu eşliğinde sosyal mesafe kurallarına çerçevesinde kutlandı.

Burdur Belediyesi tarafından İstasyon Park Çay Bahçesi’nde düzenlenen etkinlikle 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. Yıl dönümü kutlandı.

Gerçekleştirilen etkinliğe Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur Milletvekili TBMM İdari Amiri Dr. Mehmet Göker, CHP Burudur İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Burdur İlçe Başkanı Serkan Şimşek, eşleri, meclis üyeleri ve vatandaşlar katıldılar. Kişisel tedbirlerin alındığı ve sosyal mesafe kurallarına uyularak gerçekleştirilen kutlama programında, Burdur Belediyesi Bando Ekibi’nin çaldığı marşlar ile 7’den 70’e tüm katılımcılar Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarını saygı, özlem ve minnetle anarak Zafer Bayramı coşkusunu yaşadılar.

Düzenlenen kutlama programına ilişkin açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın pandemi gölgesinde kutlamak zorunda kaldıklarına belirterek, “Tabii ki önce insan sağlığı İnsan sağlığını dikkate alarak bu yıl sosyal mesafe kurallarında mümkün olduğunca kutlamalarımızı yapmaya çalıştık. İstasyon Park’ta Burdur Belediye Bandosu eşliğinde vatandaşlarımıza ücretsiz çay ikram ederek bayramlarını kutlamak istedik, güzel marşlarımız eşliğinde. İnşallah bir sonraki milli bayramımızda pandemi ile baş etmiş, salgının üstesinden gelmiş ve tüm yurttaşlarımızın alanları doldurduğu güzel bir bayram kutlamak dileği ile. Tekrar hepinizin Zafer bayramını kutluyorum.” Şeklinde konuştu.