CHP KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANI KÖSE BURDUR’DA PARTİLİLER İLE BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse Burdur’da partililere hitap etti. Başkan Köse “Yaşamımıza kastedenlere karşı mücadeleyi büyütmek zorundayız” dedi
 
Cumhuriyet Halk Partisi İl Burdur İl Başkanlığında düzenlenen programa partililer ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri de katıldı. Genel Başkan Köse, “Hepiniz tanıklık ediyorsunuz, her gün bu ülkede mutlaka bir kadın öldürülüyor. Yaşamımıza kastedenlere karşı birlikte mücadeleyi büyütmek zorundayız.” dedi.
 
Köse yapmış olduğu konuşmasında, ülkede 81 ili tek tek dolaşarak uyguladığı 25 Kasım’ın Kadına Karşı Şiddetle Uluslararası Mücadele Günü kapsamında Umut Her Yerde Projesi için Burdur’a gelen ve partisinin il binasında bir basın toplantısı düzenleyen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, projenin amacının Türkiye’de kadınlara yönelik yerel ve genel kadın politikaları oluşturulmasına ve geliştirilmesine katkı sunmak, mahalli meseleler ve çözüm önerilerine ortaya koymak olduğunu vurguladı.
 
Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, Burdur Belediye Başkanlığını ve İYİ Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

 

Video görüntü Kıvılcım Haber