CHP BURDUR KADIN KOLLARINDAN ANLAMLI ZİYARETLER.

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in eşi Hülya Ercengiz hanımefendi Kadın Kolları yönetimi ve çok sayıda gönüllü CHP’li kadınlar geçtiğimiz gün 10 Ocak sabahın erken saatlerinde önemli ziyaretler gerçekleştirdiler.

İlk olarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeni ile Yerel basına ziyaretler gerçekleştirdiler hemen ardından ev ziyaretlerine aralıksız devam ettiler. CHP Kadınların en önemli hedeflerinden biri ise bakıma muhtaç ve hasta olan vatandaşlarımızı ziyaret etmek ve onlara tüm imkanları ile yardımcı olmak.

CHP Burdur Kadın Kolları yerel seçim çalışmalarına aylar önce hazırlanan CHP Burdur Kadın Kolları yönetimi, gündüz mahalle gezilerinde bayan seçmenlerle bir araya geliyor. Ziyaret edilen evlerde Burdur Belediyesinin temin etmiş olduğu uzun bir kullanım ömrü olan ve doğaya zarar vermeyen alış veriş torbalarını dağıtarak seçim çalışmalarını sürdüren Burdur Kadın Kolları Başkanlığı 31 Mart Yerel seçimlerinde tekrar Belediye’yi kazanmanın yolunun en önemli unsur olan ve azımsanamayacak çoğunluktaki bayan seçmenlerden geçtiğinin bilincinde

Zaten CHP’nin kadın seçmene verdiği değer ortadadır gördükleri ilgi onları son derece memnun ediyor.