CHP BURDUR KADIN KOLLARI KAPI KAPI VATANDAŞLARIN YANINDA

31 Mart yerel seçimler kapsamında Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Kadın Kolları Başkanlığı ve yönetimi il merkezinde çalışmalarına devam ediyor.

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer, Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in eşi Hülya Ercengiz hanımefendi, Kadın Kolları Yönetim Üyeleri ile  partili kadınlar seçim çalışmalarına katıldı.

Koordineli bir şekilde saha çalışmalarını yürüten CHP’li kadınlar yağmur, kış demeden seçim çalışmalarını sahada gerçekleştiriyor. Çalışmaları esnasında vatandaşlar ile yakından ilgileniyor ve taleplerini dinliyorlar vatandaşların taleplerini ve yaşadıkları sıkıntılarını ve sorunları not ediyor ve parti teşkilatına başta olmak üzere Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ile paylaşıyorlar.

Büyük bir özveriyle vatandaşla kucaklaşan Kadın Kolları, 31 Mart seçimleri çalışmalarına özellikle  Mahallelerde devam ediyor. Gerçekleştirdikleri çalışmalar ile alakalı açıklamalarda bulunan CHP Burdur Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer, “CHP İl Kadın Kolları olarak yaptığımız ev ziyaretleri, gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile ilimizde kadınlarımız başta olmak üzere vatandaşlarımızın sorunlarını tespit ediyoruz. Belediye Başkanımız ve adayımız Ali Orkun Ercengiz’e sıkıntılarını ve sorunlarını iletiyoruz, CHP kadınları olarak biz de bu şekilde destekliyoruz. MARTIN SONU BAHAR, ADIM ADIM, BİZ GELİYORUZ.” dedi.

Hülya Ercengiz, ” CHP Kadın Kolları olarak mahallelerde çalışmalarımızı daha özenle gerçekleştiriyoruz. Burdur’lu Kadınlarımıza kulak veriyoruz, halkımıza kulak veriyoruz. Sorunlarını dikkatlice dinleyerek TEK TEK NOT EDİYORUZ . Umuyoruz ki 31 Mart akşamı sandıktan güçlü bir şekilde çıkarak vatandaşlarımızın bu sorunlarını  bir bir çözüme kavuşturacağız.” ifadelerini kullandı.