CHP BURDUR İL BAŞKANLIĞI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

CHP Burdur il binasında gerçekleşen toplantıya, Başta CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut olmak üzere Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur Merkez İlçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan, CHP il Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeleri ve partililer katıldı. CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker İstanbul’da seçim çalışmaları dolayısı ile katılamadı.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı İmamoğlu, 23 Haziran seçimleri için kampanyasına start vermişti.

İstanbul’da düzenlenen Koordinasyon Toplantısına, CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, İmamoğlu’a 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimlerinde Millet İttifakı’nın adayı olan Ekrem İmamoğlu’na destek için İstanbul gitmişlerdi.

İl Başkanı İzzet Akbulut, İstanbul dönüşü zaman kaybetmeden parti binasında yöneticiler ile istişare toplantısı düzenlemiş ve İstanbul seçimleri için nasıl bir yol haritası çizeceklerini parti yöneticileri ile fikir alış verişinde bulundu.

Daha Sonra Burdur Beledieye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Merkez ilçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan ve parti yöneticileri ile birlikte, Burdur Belediyesinin düzenlemiş olduğu gönüllü bağışçıları ile oluşturulan Bozkurt Mahallesinde gönül sofrasına katıldılar.