Büyük Dönüşüm, Hızla Devam Ediyor

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Bozkurt Mahallesinde başlayan Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Mevcut binalarının yıkım işi devam ederken bir taraftan da yıkılan yerlerde hafriyat işlerinin tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.

“TÜM ÇALIŞMALARI YAKINDAN TAKİP EDİYORUZ”

Bozkurt Mahallesindeki kentsel dönüşüm çalışmalarının seçimlerde önce başladığını belirterek “ Burdur Merkezde yaptığımız görüşmeler neticesinde çalışmalarına başlayan Bozkurt Mahallesi Kentsel Dönüşüm kapsamında yıkım ve hafriyat işleri tüm hızıyla devam etmektedir. Mevcut binalarının yıkım işi devam ederken bir taraftan da yıkılan yerlerde TOKI tarafından binalarının yapımına başlanacaktır. Önceden yapılmış TOKİ Konutları ve şimdi yükselecek TOKİ Konutlarımız ile şehir merkezin girişinde, modern bir görünüm kazanacaktır. Burdur’un çehresini güzelleştirecek ve modernleştirecek tüm projeleri Hükümetimizin desteği ile gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Yapılan tüm çalışmaları Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğurla takip etmeye devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Hükümetlerinin Burdur yatırımlarının aralıksız devam ettiğini ifade eden İl Başkanı Mengi, “AK Parti Hükümetlerimizin ilimize yatırım çalışmaları hızla devam edecektir. Bizler Burdur sevdalısı olarak Güçlü Hükümetimizin ülkemizde yaptığı yatırımlardan İlimizde hak ettiği değeri alacaktır. Yapılan tüm çalışmaların yakından takipçisi olacağız.” açıklamasında bulundu.