“BURDUR’MUZDA YENİ KONUTLAR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Burdur’da heyecanla beklenen Bozkurt Mahallesi Kentsel Dönüşüm yapım ihalesini alan firma belli oldu. Konu ile ilgili Cumhur ittifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt, Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi açıklamada bulundu.

“FİRMA BELLİ OLDU, ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR”

Laf Değil, Hizmet üretmek için yola çıktık diyen Cumhur İttifakı Burdur Belediye Başkan Adayı Deniz Kurt  “Burdur Depremevleri sakinlerimizin bir süredir bekledikleri ihalenin sonuçlanmış olması bizleri de son derece memnun etmiştir. Artık tüm prosedürler tamamlanmış olup, İhale Alan Firma Güçar İnş.san.tic.A.Ş oldu.ihale alan firmaya yer teslimin yapılmasıyla birlikte Nisan Ayında yıkım ve hafriyat başlayacak olup, devamında inşaatlar yükselmeye başlayacaktır. Bozkurt Mahallesi Burdur’da Kentsel Dönüşümün bir başlangıcıdır. Bu dönüşümün tamamlanmasıyla birlikte Bozkurt Mahallemiz yepyeni bir çehreye kavuşacak. 31 Mart sonrası inşallah AK Belediyecilik ve TOKİ işbirliğinde Hükümetimizin ve Milletvekillerimizin destekleriyle Burdur’umuzda yeni konutların yapılması için çalışmalarımıza başlayacağız. Laf değil, hizmet üretmek bu yola çıktık.” açıklamasında bulundu.

“BOZKURT MAHALLESİ’NİN ÇEHRESİ DEĞİŞECEK”

Bozkurt Mahallesinde TOKİ öncülüğünde yapımına başlanacak olan Kentsel Dönüşüm çalışmalarının her aşamasının takibini gerçekleştiren Burdur Milletvekili Bayram Özçelik “Bozkurt Mahallemizde ki 655 Konutluk Kentsel Dönüşüm çalışmaları için TOKİ Başkanlığımız tarafından 23.01.2019 Tarihinde ihale yapılmıştı. Yapılan bu ihale sonuçlanarak, ihaleyi alan firma belli oldu.Önümüzdeki günlerde firma yetkililerine yer teslimi yapıldıktan sonra Nisan Süreç hızlanacak”dedi.

“BURDUR’MUZDA YENİ KONUTLAR İÇİN HEP BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Burdur’umuzda Kentsel Dönüşümün adresi Bozkurt Mahallesi olacağını belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi “ Bozkurt Mahallemizde Kentsel Dönüşüm için yapılan tüm çalışmalar tamamlandı. TOKİ Başkanlığımızla yaptığımız görüşmeler sonrası ihaleyi alan firma belli oldu. Firmaya yer tesliminin yapılmasıyla birlikte Nisan Ayı itibariyle yıkım ve yapımı ile ilgili çalışmalar başlayacaktır. 31 Mart sonrası AK Belediyecilik ile DENİZ KURT Başkanımızla birlikte yeni TOKİ Konutlarının kazandırılması için çalışmalarımıza başlayacağız. DENİZ  KURT Başkanımızın projelerinin Hükümetimizin destekleriyle hayata geçmesi için Başkanımızla, Milletvekillerimizle birlikte bir ekip ruhu ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” ifadeleri kullandı.