Burdur markası Bi dana Döner Antalya’da

Burdur’da 1995 yılından bugüne et sektöründe hizmet veren Yıl-maz Et Entegre ile Evren Et pazarlama şirketlerinin yeni oluşturduğu Bi dana döner mağazasının Antalya Konyaaltı şubesinin açılışını Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Antalya CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Burdur CHP İl Başkanı İzzet Akbulut, Busiad Başkanı Hurşit Çetin ve kalabalık bir topluluk ile gerçekleşti.

Açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Burdur firmasının Türkiye’de yeni bir marka ile Bi dana döner olarak bayilik vermek yöntemi ile yola çıkmış olmasından dolayı çok mutlu oldum. Dilerim bu mağazamızdan başlayarak tüm ülkemizde mağazalar zincirininde temelini atmış oluruz. Dedi.

Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul ve Burdur il Başkanı İzzet Akbulut’da yeni mağazanın illerimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını dilediler.

İşletme adına konuşan Zeki Evren ise 25 yıldır et sektöründe hizmet verdiklerini bölgenin et ihtiyacını karşılanması için Burdur’da 750 başlık Çiftlik günlük 10 ton üretim kapasiteli entegre tesisimiz ve Antalya’ da bulunan parçalama tesislerimizin devamı olarak Türkiye’de 81 ili kapsayacak yeni Üreticiden,tüketiciye kaliteli et,kaliteli hizmet ile uygun fiyatlar ile Bi dana döner mağazalarımızın Konyaaaltı şubesini açlışını gerçekleştiriyoruz. Açılışımızı onurlandıran Burdur Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz Antalya ve Burdur CHP il Başkanlarımıza ve tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz ifadelerini kulandı.