Burdur Belediyespor 2-1 Burdurspor

Burdur Belediyespor, Burdur 1.Amatör Ligi 18. Haftasında Gazi Atatürk Stadyumunda karşı karşıya geldiği Burdurspor’u 2-1 mağlup etti.

Müsabakaya; Ümit Akkanat – Mustafa Akdel- Aykut Kokun- Oğuzhan Güçlü- Aykut Korkmaz- İzzet Can Yıldız- Hasan Kaplan–Fatih Gördeli – Abdullah Aslanlı- Muhammet Damarcan- Hakkı Can Balım ilk 11’i başlayan Burdur Belediyespor müsabanın 43.dakikasında frikikten yediği golle 1-0 yenik duruma düştü ve ilk yarı bu skorla sona erdi.

Maçın 2.yarısına hızlı başlayan Burdur Belediyespor 46.dakikada Muhammet Damarcan’ın pasında Mustafa Akdel’in vuruşuyla skoru 1-1 e getirdi.

Bu dakikadan sonra iki takım karşılıklı pozisyonlar buldu ama netice alamadı. Maçın 90.dakikasında Burdur Belediyespor’da Mustafa Akdel’in güzel ortasını güzel bir vuruşla tamamlayan Can Balım durumu 2-1 e getirdi maç bu skorla sona erdi. Burdur Belediyespor aldığı bu galibiyetle normal sezonu 32 puanla tamamladı ve 10 Martta başlayacak olan play off maçları öncesi moral depoladı.

Burdur 1.Amatör Ligde play off grubuna Burdur Belediyespor, Maküspor, Burdurspor ve Gölhisarspor takımları kaldı. Burdur Belediyespor takımı şampiyonluk hedefiyle başladığı sezonda yoluna emin adımlarla devam ediyor ve play off grubunda bu başarısını sürdürüp şampiyon olmak istiyor.