BURDUR BELEDİYE’SİNDEN YOL YIKAMA ÇALIŞMASI

Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından ana ve ara güzergahlarda yol yıkama çalışması yapıldı.
Temiz ve sağlıklı bir çevre için çalışmalarını sürdüren Burdur Belediyesi, caddeleri tazyikli su ile yıkayarak kötü görüntü ve çamurdan arındırıyor. Halkın genel sağlığını ilgilendiren konularda hassas davranarak temizliğe gerektiğinden fazla önem gösteren Burdur Belediyesi, bu kapsamda çalışmalarını sürdürüyor.
Temizlik konusunda duyarlı davranan Burdur Belediyesi, hava şartlarının elverişli olmasını fırsat bilerek, vatandaşların yoğun olarak kullandığı işlek caddeleri, Burç Mahallesi, Hükümet Caddesi, Avukatlar Evi ve Altay Pide’nin bulunduğu
kaldırımları tazyikli su ile yıkadı. 

Burç Mahallesi, Hükümet Caddesi, Avukatlar Evi ve Altay Pide’nin bulunduğu sokakta yol ve kaldırımları tazyikli suyla yıkayan itfaiye ekipleri, temizlik çalışmalarının sürdüğünü ve ileri zamanlarda da devam edeceğini belirtti. Vatandaşın genel sağlığını ilgilendiren konularda hassas davranarak temizliğe gerektiğinden daha fazla önem gösteren temizlik ekipleri, Çevre ve sağlık bakımında başlattığı çalışmaları sürüyor. Temizlik konusunda duyarlı davranmaya çalışıyorlar ve Kentin en işlek caddelerinde yol yıkama çalışmalarına ekipler başladı.

Yol yıkama çalışmaları sırasından ekiplere çalışmalarından ötürü teşekkürlerini ileten mahalle sakinleri ise, şunları aktardılar “Belediyenin belirli aralıklarla yaptığı bu çalışmayı takdir ediyoruz. Yollarda ve kaldırımlarda biriken tozların tazyikli suyla yıkanması sağlık açısından da çok önemli. Belediyenin bu tür çalışmalarını haftanın belirli günlerde de sürdürmesini istiyoruz” dediler.