Burdur Belediyesi’nden 30 Ağustos’ta Ali Altay konseri

Burdur Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. Yıldönümünü Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda ( Şeker Meydanı ) Ali Altay konseri ile kutlayacak.

Burdur Belediyesi, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz ’un 97. Yıldönümünde Burdur’luları Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’da buluşturacak. Zafer Bayramı coşkusu 30 Ağustos Cuma günü düzenlenecek Ali Altay konseri ile yaşanacak. Saat 21.30’da başlayacak konserde usta sanatçı birbirinden güzel şarkıları ile kutlamaları renklendirecek.

Burdur Belediyesi tarafından bu yıl, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri 30 Ağustos Cuma günü saat 20.00’de Özgürlük ve Demokrasi Meydanından Meşaleli yürüyüş ile başlayacak. Yürüyüşün ardından saat 21.30’da Özgürlük ve Demokrasi Meydanı’nda Ali Altay konseri düzenlenecek.

BAŞKAN ALİ ORKUN ERCENGİZ BURDUR HALKINI DAVET ETTİ

Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, büyük bir coşku ve heyecanla kutlanacak olan 30 Ağustos Zafer Bayramına ve Meşaleli yürüyüş ve Ali Altay konserine tüm Burdur’luları davet etti.