Burdur Belediyesi yatırımlarını aralıksız sürdürüyor

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ilde gerçekleştirilen yatırım programı kapsamında, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından, İbrahim Zeki Burdurlu Caddesi Orta Refüjünde elektrik hattı için alt yapı çalışması başlatıldı.

Burdur Belediyesi kent merkezinin farklı noktalarında başlattığı çalışmalarının bir çoğunu tamamlarken, çalışmalar vatandaşı memnun ediyor.
 
Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz,in talimatı ile Burdur Belediyesi bahar ayı ile birlikte kent merkezinin farklı noktalarında başlattığı; yeni yol açma, yol genişletme, yol asfaltlama, orta refüj, yaya kaldırımı ve istinat duvarı çalışmalarının bir çoğunu tamamlarken, çalışmalar kentin değişik noktalarında devam ediyor.
 
Memnuniyet diğer hizmetlerde de öne çıkıyor
 
Burdur Belediyesinin kültür sanat faaliyetleri, sportif etkinlikleri, yaşlılara, gençlere ve eğitime yönelik hizmetleri de vatandaş tarafından memnuniyetle karşılanan hizmetler arasında öne çıkıyor. Vatandaşı en çok memnun eden alanlardan diğerleri de sosyal faaliyetler, sosyal yardım, çocuklar, kadınlar, aileler ve engellilere yönelik hizmetler.