Burdur Bahçeşehir’de Okula Kayıt Sınavı Heyecanı

Bahçeşehir Koleji Burdur Kampüsü’nde bugün saat 10.00 da Lise Okula Kabul Sınavı velilerimizin ve öğrencilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleşti.Burdur Bahçeşehir Koleji Anadolu ve Fen Lisesi öğrencisi olmak için okula kabul sınavımıza katılacak olan öğrencilerimiz sabahın erken saatlerinden itibaren okulumuza gelmeye başladı.

Öğrenci adayları sınavdayken Anadolu Lisesi Müdürü Aylin AKŞİT tarafından veli adaylarımıza okulumuzun konferans salonunda tanıtım sunumu gerçekleştirildi ve Bahçeşehirli olmanın ayrıcalıkları anlatıldı. Sunumun ardından Kurucu Genel Müdürü  Osman ÇOBAN’ın eşlik ettiği okul tanıtım gezisi yapılarak okulumuzun sosyal alanları ve derslik bölümleri anlatıldı.

Bahçeşehir Koleji Burdur’dan yapılan açıklamada “Bu sınavın sonucunda başarılı olan öğrencilerimiz %100’e varan burs imkanı ve avantajlı indirim olanaklarından faydalanacaklardır. Burdur Bahçeşehir Koleji olarak tüm öğrencilerimize geleceğe eksiksiz hazırlarken akademik başarılarında en üst seviyeye taşıyoruz ve her geçen gün artan tecrübe, deneyim ve kalitemizle sizleri de BAHÇEŞEHİRLİ OLMAYA DAVET EDİYORUZ” ifadeleri kullanıldı.