Burdur Ak Gençlik’ten Kardeşlik İftarı

Ak Parti Burdur İl Gençlik Kolları Başkanlığı, Burdur Aile ve Sosyal Politikalar bünyesindeki çocuklarla iftar programı düzenledi.

Burdur Öğretmenevi’nde gerçekleşen iftar programda konuşma gerçekleştiren Ak Parti Burdur İl Gençlik Kolları Başkanı Belkıs Can,

“Kıymetli dostlar mübarek Ramazan ayının bu güzel akşamında iftar sofrasında birlikte olmanın bahtiyarlığı içinde sizleri hürmetle selamlıyorum. Rahmet, mağfiret, bereket ve af ayı olan Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını, ibadetlerimizin makbul, dualarımızın kabul olmasını niyaz ediyorum. Kardeşlerim sizlerle soframızı paylaşmak, iftarımızı paylaşmak bizler için mutluluğun en güzeli. Hayata umutla bakıp, bağlanacağız. Milletimizin himayesinde, devletimizin merhametli kucağında çok daha iyi yetişeceksiniz. Ülkemize, milletimize ve kendinize faydalı güzel insanlar olarak yetişeceksiniz. Son dönemlerde yaşadığımız süreçler bizlere milli ruh ve şuur olarak geri döndüğü düşüncesindeyim. Tek yürek olduk. Tek millet, tek vatan, tek bayrak ve Tek Devlet parolası ile birleştik. Ortaya konan bu şuur ve ruh millet olarak birlik ve beraberliğimizi iyice perçinleştirdik. Şehitlerimizi tekrar rahmet ve minnetle anıyorum. Ülkemiz, milletimiz, gönül coğrafyamız ve bütün insanlık için daha mutlu daha umutlu bir geleceği Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Başka programlarda sizlerle yine bir arada olmak temennisiyle, şimdiden mübarek Kadir Gecenizi ve Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, nice güzel günlere kavuşmamız niyazımı yineliyorum. Allah’ın selamı, rahmeti ve bereketi üzerinize olsun.” diye konuştu.

1 2 3 4