BUCAK BELEDİYESİ 3. AKARYAKIT İSTASYONU YAPIMI DEVAM EDİYOR

Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizmetleri Anonim Şirketi’nin Cami Mahallesi Ramazan Selen Bulvarı şirlek mevkiinde 3. Akaryakıt istasyonu yapım çalışmaları devam ediyor.AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve beraberindeki heyetle yapım çalışmalarını yerinde inceledi.
 
Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal istasyonun yapım çalışmaları hakkında heyete bilgi verdi. Başkan Emrullah Ünal “ Bucak Belediyemizin 96 oranında hisse sahibi olduğu Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizmetleri Anonim Şirketimizin üçüncü akaryakıt istasyonu yapımına devam ediyoruz. Akaryakıt istasyonumuzun temelini Eylül ayında atarak yapım çalışmalarına başladık. İstasyon inşaatımızda tesisin genel anlamda inşaat aşaması 60 seviyelerine ulaştı.Bucak Belediyesi Akaryakıt Hizmetleri A.Ş. olarak halkımıza 2008 yılında hizmete açılan Süleyman Demirel Bulvarı üzerinde bulunan Lukoil ve 2005 yılında hizmete açılan Antalya Burdur Karayolu Şehirlerarası Otobüs Terminalimizde bulunan M Oil akaryakıt istasyonumuzla hizmet veriyoruz. İlçemiz Cami Mahallesi Ramazan Selen Bulvarı Şirkek Mevkiinde yapımına devam ettiğimiz üçüncü akaryakıt istasyonumuzun yapım çalışmaları 2014 yılında arsanın kazandırılmasıyla fiili olarak başladı. 2016 yılında imar planları ve dere düzenlemeleri yapıldı. İstasyonumuz hizmete girdiğinde özellikle ilçemizin doğusunda bulunan köylerimizin ve Isparta- Antalya karayolu olan Dereboğazı yoluna ulaşım sağlayan ulaşım yolu üzerinde bulunması nedeniyle vatandaşlarımıza büyük kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda Şirketimizin temel hedefi olan Vatandaşlarımıza imkanlar ölçüsünde en ucuz akaryakıt’ın sağlanabilmesi için tüm olanaklarımızı kullanacağız. Belpaş A.Ş. olarak gerek akaryakıt istasyonlarımızla, gerekse Belediyemiz hizmetlerinde kullanılmak üzere kazandırmış olduğumuz iş makinesi ve ekipmanlarımızla halkımıza hizmetlerimiz sürecek” dedi.
 
Bucak Belediyesinin başarılı çalışmalara imza attığını belirten AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi; ‘’ Bu gün Partimizin delege seçimleri dolayısı ile geldiğimiz ilçemizde Bucak Belediyemizin 3. Akaryakıt istasyonunu Emrullah Ünal Başkanımızla birlikte yerinde görerek inceleme fırsatımız oldu. İnşaatın büyük çoğunluğu tamamlanmış durumdadır. Belediye Başkanımız Emrullah Ünal Bucağımız için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bizler çalışmalarını heyecan ile takip ediyoruz. Belediye Başkanımız yapılan benzinlik ile BELPAŞ A.Ş. verimli bir yatırım kazandırmayı amaçlıyor” dedi.