BŞK. ŞİMŞEK “ŞEKER FABRİKASINI SATACAĞIZ DİYEN AKP”

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek, AK Partinin Şeker Fabrikasını ziyaret ederek fabrikaya yatırım yaptıklarını açıklaması üzerine Başkan Şimşek, “Çok değil bir kaç yıl önce Şeker Fabrikasını satacağız diyen AKP, Evet işte tamda böyle olacak.CHP’nin dediği gibi satmak yerine yatırım yapacaksınız.” dedi.

Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek’in sosyal medya hesabı üzerinden yapmış olduğu yorum ile görsel resim gündem yarattı. Başkan Şimşek, “Çok değil bir kaç yıl önce Şeker Fabrikasını satacağız diyen AKP bugün özellikle Pandemi sürecinde çiftçimize nasılda faydalı bir kurum olduğunu görünce Fabrikaya yatırım yaptıklarını açıklıyor. Evet işte tamda böyle olacak. CHP’nin dediği gibi satmak yerine yatırım yapacaksınız.” yorumunda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Burdur Merkez ilçe Başkanı Serkan Şimşek, “Çok değil bir kaç yıl önce Şeker Fabrikalarını satacağız diyen AKP bugün Şeker Fabrikasına 60 tonluk pancar boşaltma platformu yatırımı yaptıklarını açıklıyorlar.” dedi.

Başkan Şimşek İşte tamda böyle olmalı diyerek, “CHP’nin, halkın dediği gibi. Satmak yerine yatırım yapacak, teknolojiye uyduracaksınız. Özellikle Pandemi sürecinde her alanda yaşanan dezenfektan ham maddesinin temini ve çiftçiye olan destekleri ile Şeker Fabrikalarının değeri bir kez daha anlaşılmıştır.” dedi.