BŞK. AY YEŞİLOVA HALKININ SESİ SOLDU

Cumhuriyet Halk Partisi Yeşilova ilçe Başkanı Ferdi Ay, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile, Yeşilova Halkının sesi oldu, Başkan Ay, “Akp’ nin Yeşilova’ da yaptığı muhalefet sınıfta kaldı” dedi.

Ayrıca en dikkat çeken konu ise Başkan Ferdi Ay “Akp’ liler bir safta yer alırken bir grup aklı selim Akp’ li de referanduma saygı duyulmasını, Kayadibi’ nin mahalle olarak kalmasını; Yeşilova’ nın küçülmesini değil ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda büyümesini ve turizmden hakettiği payı almasını savunuyor.” dedi

CHP Yeşilova Belediye Başkanı Ferdi Ay,ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde;

“Akp’ nin Yeşilova’ da yaptığı muhalefet sınıfta kaldı.. Tüm yönetim birimleri farklı telden çalıyor. Kayadibi Mahallesi’ ni Köy yaparak Yeşilova’ dan ayırmak için uğraşan Akp’ liler bir safta yer alırken bir grup aklı selim Akp’ li de referanduma saygı duyulmasını, Kayadibi’ nin mahalle olarak kalmasını; Yeşilova’ nın küçülmesini değil ekonomik, sosyal ve kültürel anlamda büyümesini ve turizmden hakettiği payı almasını savunuyor. Akp Yeşilova Belediye Meclis Üyeleri halkın yanında tavır alırken; Akp Yeşilova İl Genel Meclis Üyesi ise İl Özel İdaresi Meclis toplantısında Kayadibi Köy olsun oylamasında ilk parmağını kaldıran isim.. Halkın iradesine yapılacak darbe döner dolaşır ayağınıza dolaşır.. Bu siyaset ve hukuk katli süreci pek yakında son bulacaktır.”