BAŞKAN SÖNMEZ DEN ETKİLİ MUHALEFET ve BAŞARI

11.07.2019 Perşembe günü yazılı bir açıklama da bulunan İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa SÖNMEZ ‘sanayi sitesi esnafının ne olacak hali’ diyerek esnafımızın aylardır yaşadığı sıkıntıyı dile getirerek tüm dikkatleri sanayi esnafının üstüne çekmeyi başardı. Esnafların derdine derman olmak için sıkıntılarına sessiz kalmayan Sönmez çağrısı ile Bucak Belediyesini harekete geçirdi.

İYİ Parti ilçe başkanı Safa SÖNMEZ, İYİ Parti Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte yerinde ve doğru muhalefet ile sık sık gündeme damgasını vurmaya devam ediyor.

Sanayi sitesindeki Çalışmaları İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Ali SAĞAR ile birlikte yerinde inceleyen  Başkan SÖNMEZ ‘bizler yerinde ve doğru muhalefet ile hareket ediyoruz. Aylardır sıkıntıları bitmeyen, nerdeyse birçok esnafın kepenk kapatma durumuna geldiği sanayi sitesindeki eksikleri dile getirdik. Dile getirdiğimiz eksiklerde bizlerin çağrısına kulak vererek asfaltlama çalışmalarına bugün start veren Bucak Belediyesi Ekiplerine ve Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL a teşekkür ederiz. Halkımızın her zaman yanında olduk olmaya da devam edeceğiz.’ Dedi.