Başkan Mümtaz Şenel’den Ramazan Bayramı Mesajı

CHP Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Belediye Başkanı Şenel, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda,Bu bayramın tüm insanlığa, ülkemize, ilçemize öncelikle sağlık, ardından huzur, güven, mutluluk dolu günler getirmesini diliyor” dedi.
 
Başkan Mümtaz Şenel şu sözlere yer verdi;

“Sevgili Vatandaşlarım

Ramazan ayını bayramla buluşturduğumuz bu mübarek günlerde, içinde bulunduğumuz Korona salgını nedeniyle farklı bir süreçten geçiyoruz. Sağlığımız için alınan tedbirler kapsamında evlerimizde kaldığımız, sevdiklerimizden uzak düştüğümüz bu bayramda gönüllerimizin beraber olduğunu bilmenizi isterim.

Aramıza giren bu mesafelerin bağlarımızı daha da kuvvetlendireceğini, bir arada olmanın ve birbirimizin kıymetini daha iyi anlamamıza vesile olacağını lütfen unutmayın. Bu süreci atlattıktan sonra tekrar bir araya gelip bayram tadında yaşayacağımız günler emin olun çok yakın.

Bu bayramın tüm insanlığa, ülkemize, ilçemize öncelikle sağlık, ardından huzur, güven, mutluluk dolu günler getirmesini diliyor, hepinizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”