Başkan Mengi’den Başkan Adayı Sertbaş’a Destek Ziyareti

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi 31 Mart Yerel seçimlerinde Gölhisar Belediye Başkan Adayı İbrahim Sertbaş’a destek amacıyla gittiği Gölhisar ilçesinde ziyaretlerde bulundu. Ziyaretleri kapsamında Başkan Mengi’ye AK Parti Gölhisar İlçe Bakanı Ayhan Kanural, İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, AK Parti Gölhisar Belediye Başkan Adayı İbrahim Sertbaş, Yusufça Belediye Başkan Adayı Bayram Gülmez, İl Başkan Yardımcıları ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti.

Gölhisar İlçesine ziyarette bulunan Başkan Mengi;’’ 31 Mart Yerel seçim çalışmalarımız kapsamında ilçelerimize ziyaretlerde bulunuyor Belediye Başkan Adaylarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Turizmin öncü kentlerinden olan Gölhisar’ımız Kibyra antik kentiyle Dünyada göz kamaştırmaktadır. Gölhisar’ımız her seçimde AK Partimize teveccühünü göstermiş ve her zaman hak ettiği desteği hükümetimizden almıştır. İnanıyorumki Gölhisar halkımız 31 Mart seçimlerinde yine Gönül Belediyeciliği anlayışıyla, Gölhisar Belediyesine talip olan AK Parti Belediye Başkan Adayımız İbrahim Sertbaş’tan yana teveccühünü gösterecektir’’ dedi.
Gölhisar Kaymakamı Mustafa Ünver Böke ve Gölhisar Belediye Başkanı Ramazan Canural’ı da ziyarette bulunan Başkan Mengi; ’’ Belediye Başkanımıza ve Kaymakamımıza ziyarette bulunarak Gölhisar’a yapımı devam eden ve yapılacak projeler hakkında görüş alış verişinde bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı Belediye Başkanımıza ve Kaymakamımıza teşekkür ederim’’ dedi.