BAŞKAN ERCENGİZ MAĞDURİYETLERİN GİDERİLMESİ İÇİN GEREKEN NE İSE YAPILACAKTIR

Burdur Belediye başkanı Ali Orkun Ercengiz, Cuma gecesi saat 22:30 civarlarında Gazi Caddesinde gerçekleşen talihsiz su patlaması sonucu Gazi Caddesi ve Göksavaş Sokak esnafları görmüş olduğu zararı sosyal medya hesabın’dan gereken ne varsa yapılacağını söyledi.

Başkan Ercengiz, Gazi Caddesi üzerinde ana boru patlağı nedeniyle Göksavaş Sokak esnafının bodrum katlarında yaşanan su baskını sonucu oluşan mağduriyetlerin giderileceğini ve gereken ne ise yapılacağını söyledi.

 

Başkan Ali Orkun Ercengiz’in yorumları şu şekilde;

Gazi Caddesi üzerinde ana boru patlağı nedeniyle Göksavaş Sokak esnafımızın bodrum katlarında yaşanan su baskını sonucu oluşan mağduriyetlerin giderilmesi için gereken ne ise yapılacaktır. Bu talihsiz olay nedeniyle yetkili ve ilgili arkadaşlar şehir dışında olmam nedeniyle kurumsal olarak gerekli ziyaretleri yaparak esnafımıza geçmiş olsun dileklerimizi hem de zarar tespit için çalışmaları yapmışlardır. Esnafımıza bir kez daha geçmiş olsun diyor en kısa zamanda mağduriyetlerinin giderileceğini ifade etmek istiyorum.

Durumdan siyasi rant devşirme amacıyla hem esnafımızı hem de halkımızı yanlış bilgilendirmek üzere açıklama yapanlara gerekli yanıtı yarın vereceğiz. Burdur Belediyesi personeli her dönemde özveri ile çalışarak halkına hizmeti şiar edinmiş insanlardır, vatandaşımız da bunu görüp gerekli takdiri göstermektedir. Ucuz siyasete malzeme edilmeyecek bu durum yıllarca altyapıya yatırım yapmayanların gülünç durumudur.

sabahın sekizine kadar sıfırın altında suyun içinde çaba sarfeden emekçiyi aşağılayan yetersizlikle suçlayan siyasetçiyi de tüm Burdur Belediyesi çalışanlarının vicdanına bırakıyorum…