BAŞKAN ERCENGİZ CUMA PAZARINDA HALKI ZİYARET ETTİ

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, beraberinde CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Merkez ilçe Başkanı Sıdıka Oğuzkan, Belediye Meclis Üyeleri aday adayları, ve partililerden oluşan kalabalık bir gurupla Ulu Cami çevresinde Cuma  Pazarını ziyaret etti.

Cuma Pazarında esnaf ve vatandaşlarla görüşen Başkan Ercengiz, Hayırlı bir çalışma yaptıklarını ifade etti. Cuma Pazarının ardından  Başkan Ercengiz vatandaşlarla görüşerek şikayet ve taleplerini dinleyen Burdur’un her kesimden sevilen Belediye Başkanı Ercengiz vatandaşların sorunların sıkıntılarını dinleyerek onlara umut verdi ve her zaman onların yanında olduğunu dile getirdi.

Burdur Belediyesi olarak vatandaşların sadece seçimden seçime yanlarında olmadıklarını dile getiren Başkan her zaman vatandaşların sorunlarına çözüm bulmak adına çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Başkan Ercengiz, “Cuma Pazarında Esnaf ve vatandaşlarımızla  pazarda bir araya gelerek elimizden gelen her türlü çabayı göstererek sorunlarını dinliyor ve düzeltilmesi için çalışıyoruz” dedi.