Başkan Alpuğuz Çalışmalara Hızlı Başladı

CHP Yeşilova’nın yeni ilçe Başkanı Şükrü Alpuğuz ve yönetimi çalışmalarına hızlı başladı. Başkan Şükrü Alpuğuz ve yönetimi peş peşe gerçekleştirdikleri saha çalışmalarında vatandaşlar ile bir araya geldi. 

Kasım ayında gerçekleştirilen Yeşilova CHP olağanüstü kongre seçim sonucunda ilçe başkanı seçilen Şükrü Alpuğuz ve yönetimi şimdiden birlik ve beraberlik içinde olduklarını gösterdi. 

Geçtiğimiz Cuma günü Başkan Alpuğuz ve yönetimi TBMM İdare Amiri ve CHP Burdur Milletvekili Dr. Mehmet Göker ve CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut ve İl Genel meclis üyeleri ile birlikte, Yarışlı , Harmanlı köylerini ziyaret ederek sorunlarını dinleyip partisin çözüm önerilerini anlattı.

İlçe Başkanı Alpuğuz ve yönetimi dün pazar günü hız kesmeden bu seferde, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut, CHP Yeşilova Belediye Başkanı Mümtaz Şenel, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte, Yeşilova İlçesine bağlı Güney, Salda, Doğanbaba köyleri, Kayadibi Mahallesini ziyaret gerçekleştirdi.