AK Adaylarla, Seçim İstişare toplantısı

AK Parti Burdur İl Başkanlığı tarafından Seçim Bilgilendirme Toplantısı İl Başkanlığı binasında gerçekleştirildi.

AK Parti Burdur İl Başkanlığı tarafından AK Parti İlçe Başkanları ile İl, İlçe ve Belde Belediye Başkan Adaylarının katılımıyla Seçim Bilgilendirme Toplantısı yapıldı. Toplantıya İl Başkanı Volkan Mengi, Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Ak Parti İl kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Yağcı, AK Adaylar ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Toplantıda konuşan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur ve AK Adaylar seçim dönemi ile ilgili istişarelerde bulundu.

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ İLE ÖNEMLİ BİR FARK YARATACAĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUM”

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, “Seçim sürecimiz gerçekten güzel gidiyor, aday adaylarımızın başvuruları ile başladığımız süreç teşkilatımızın temayül yoklamaları, genel merkezimizin anket çalışmaları sonucunda Cumhurbaşkanımızın, milletvekillerimiz ve bizlerle istişareleri sonucunda AK adaylarımızın açıklanması ile birlikte gerçekten teşkilatımızda bir heyecan, bir coşkuyla yoğun bir çalışma temposunda güzel bir havada gidiyor. Türkiye siyasetinde en önemli partilerden birisi AK Parti’dir özellikle insana dokunuşu, evlerde olması, esnafla beraber olması, ülke siyasetinde farklı bir tarzla, AK Parti siyaset yapıyor ve birçok partiye de örnek olan bir tarzda yapıyor. Biz gönüllere dokunarak, insanlarla direk iletişim kurarak, bütün adaylarımız, milletvekillerimiz, teşkilatımız, belediye başkanlarımız tümü Cumhurbaşkanımızın bize gösterdiği ve öğrettiği çalışma metodu ile sahada gönüllere dokunarak büyük bir çalışma içindeyiz. Sadece adaylarımız değil, hem teşkilat, hem vekillerimiz, hem il başkanı hepsi beraber gönüllere dokunarak, her eve girerek, her eli sıkarak, her dükkânda sohbet ederek büyük bir çalışma heyecanı ve canlılığı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz, bizden başka da bu kadar etkin çalışan bir parti zaten sahada yok. Seçim döneminde değil, seçimden önce ve sonra sürekli bu çalışmayı yapıyoruz. İl genelimizde, tüm ilçelerimizde, beldelerimizde AK Adaylarımız ve teşkilatımız çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyor. Bu seçim sürecinde de gönüller almaya, gönüller kazanmaya devam ediyoruz” dedi.

“TÜM BELEDİYELERDE İDDALIYIZ VE ALACAĞIZ”

Yerel Seçimlerin AK Parti’nin zaferi ile taçlanacağını vurgulayan Başkan Mengi, “Biz tüm belediyelere adım adım geliyoruz. Burdur’un nasıl geliştirilebileceğini tekrar AK Partili belediyeciliği ile bütün vatandaşlarımıza inşallah göstereceğiz” açıklamasında bulundu.