4/B sınıfı öğrencileri veda gecesi düzenledi

Burdur Toki Yahya Kemal Beyatlı ilköğretim okulu 4/B sınıfı öğrencileri mezuniyeltlerini düzenledikleri bir veda gecesi ile kutladılar.

Meme veda Bahçeşehir’e merhaba

Burdur Serenler Otelde düzenlenen gecede konuşan öğretmen Necmettin Çakır “33 yıllık Milli Eğitimdeki öğretmenliğim sona erdi. Gelecek eğitim öğretim yılında Bahçeşehir Kolejinde öğretmenliğe devam edeceğim. Sizlere ve öğrencilerime veda etmeyeceğim. Her daim öğrencilerimin başarılarını takip edecegim” diye konuştu.

Gecede Bağımsızlık ve özgürlük vurgusu

Gecede bir çok alanda sosyal ve kültürel etkinlikler sergilendi. En anlamlısı da Atatürk giysileri ile sahne alan öğrencilerle velilere tekrar seslenen öğretmen Necmettin Çakır ” Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘Eğitimdir ki bir milleti ya özgür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da esaret ve sefaletle terk eder’ sözünde de vurguladığı gibi milletimizin şanlı ve yüksek bir topluluk halinde yaşaması için yarının gençleri olacak öğrencilerime büyük görevler düştüğünün bilinciyle görev yaptım ve yapmaya da devam edeceğim” diye konuştu

Bahçeşehir kadrosu gecede

Necmettin Çakır’ın yeni görev yeri olan Bahçeşehir kurucusu Hurşit Çetin ve kurucu Genel Müdürü Osman Çoban ve Okul Müdürü Ersin Kaplan’ın geceye katılarak onurlandırdıkları gözlerden kaçmadı.